Buddy – avond is een groot succes !

Met liefst 24 deelnemers werd de eerste buddy – avond een groot succes. Nog mooier was het dat er 9 niet – leden acte de présence gaven. Wel “even “afwachten of dat op de volgende clubavond ook weer het geval is.

Door de grote toeloop was wedstrijdleider Joost in het begin ietwat ” überfordert” ( om met Hermann te spreken ). Het rommelige begin deed echter niets af aan de doelstelling van het gebeuren: Gezellig schaken, bijkletsen, een biertje drinken …… Al snel bleek dat er bij de thuisschakers echte “schaakwonders “zaten. De 40 minuten die de spelers gezamenlijk per partij ter beschikking hadden, waren niet nodig, na een kwartiertje was de klus al geklaard. Derhalve tijd genoeg om eens goed bij de andere borden te kijken en te genieten van de ( heel ) soms flitsende acties.

Tegen half elf was er een winnaar bekend. Het zestal onder leiding van Hermann. Niemand die zich daar druk om maakte, want het ging om heel andere zaken: lekkere potjes schaken.

Kortom een avond die in het vervolg jaarlijks op de agenda komt te staan.

Joost

This entry was posted in Algemeen. Bookmark the permalink.

Geef een reactie