Schaken bijna net zo oneerlijk als het gewone leven….

Gisteravond speelde ik in ronde 12 tegen Fred Pronk en kwam door een nonchalante zet al snel in de problemen. Fred speelde goede zetten en had bij de onderstaande stelling nog meer voordeel kunnen halen dan die ene pion die hij al had. Hij speelde Pe3 omdat hij na Pxf6 en Dxf6 vreesde voor Dxf2. Maar wit kan gewoon rokeren. Beter was slaan op F7. Zie stelling:

En na Lh6+ kunnen de stukken de doos in. In het verloop van de partij maakt Fred een beslissende fout (hij werd afgeleid door opruimende en vertrekkende spelers) en ging alsnog onderuit. Had hij niet verdiend.
Henk oosterink

About Henk Oosterink

Ik ben een weinigbelovende schaker, die op het punt staat om definitief doormidden te breken. Mijn andere hobbies zijn:films en luieren. Mijn grootste doel is het om miljonair te worden, maar hoe ?
This entry was posted in Interne Competitie. Bookmark the permalink.

Geef een reactie